هدر

مدیرعامل «نان‌آوران»:

«نان‌آوران» بزرگ‌ترین واحد نان کشور را راه‌اندازی می‌کند

«نان‌آوران در طول 3 سال گذشته به گونه‌ای راه توسعه را طی کرده است که شنیدن هر خبری از سوی این شرکت غیر قابل باور نیست، راه‌اندازی نخستین واحد توزیع و پخش تخصصی صنعت نان،
«نان‌آوران در طول 3 سال گذشته به گونه‌ای راه توسعه را طی کرده است که شنیدن هر خبری از سوی این شرکت غیر قابل باور نیست، راه‌اندازی نخستین واحد توزیع و پخش تخصصی صنعت نان،
حضور گسترده در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، ایجاد واحد ساخت ماشین‌آلات و ... همه و همه نشان می‌دهد روند توسعه‌ای این مجموعه معظم حالا دیگر قصد توقف ندارد. به بهانه اقبال مجدد «نان‌آوران» در نظرسنجی از مصرف‌کنندگان پای صحبت‌های علیرضا مروت‌پور، مدیرعامل شرکت «نان‌آوران» نشسته‌ایم که ماحصل آن را با هم می‌خوانیم:
باتوجه به اینکه در سال گذشته هم حضور فعالی  در جشنواره برترین‌های صنعت غذا به انتخاب مصرف‌کنندگان داشتید، چه نقاط ضعف و قوتی را متصور هستید؟
وقتی در تمام مراحل فعالیت واحدهای تولیدی، مورد رصد قرار می‌گیرند، بدون تردید باعث رشد و پویایی آن مجموعه خواهد شد. بدعتی که «اقتصاد سبز» بنا نهاد ما را بر آن  داشت که تلاش‌مان را بیشتر کنیم تا هیچ‌گاه از رتبه برتر نظرسنجی «اقتصاد سبز» پایین‌تر نیاییم و قدردان جایگاهی باشیم که به یاری خداوند به آن دست یافته‌ایم. پیرامون هر حرکت گروهی هم معمولا گروهی راضی و عده‌ای ناراضی خواهند بود، در یک مراسم عروسی و یا عزاداری محدود هم این قاعده وجود دارد، اگر فعالیت صادقانه در این نظرسنجی صورت گرفته باشد، به طور حتم نزد برگزارکنندگان رضایت نسبی حاصل خواهد شد و این رویکرد می‌تواند مهم‌ترین خاستگاه ارزیابی یک حرکت جمعی باشد.
لطفا نسبت به عملکرد مجموعه «نان‌آوران» در سال 92 ارزیابی خود را بفرمایید.
ما از سال 92 فعالیت در فروشگاه‌های زنجیره‌ای را با قوت گسترش دادیم و در همین چند هفته آغازین سال 93 نیز این رویکرد را ادامه دادیم و 2 واحد جدید نیز به واحدهای فعال در فروشگاه‌های زنجیره‌ای خود افزوده‌ایم.
تاکنون چند غرفه در فروشگاه‌های زنجیره‌ای دایر کرده‌اید؟
یک واحد در کرج، یک واحد در قزوین و 6 واحد در تهران تاکنون دایر کرده‌ایم و شمار این واحدها را به تدریج افزایش خواهیم داد. امسال در نمایشگاه بین‌المللی هم ششمین واحد «کلانا» که از زیرمجموعه‌های «نان‌آوران» است را افتتاح کرده‌ایم.
برای سال جاری «نان‌آوران» چه برنامه‌هایی را تدارک دیده است؟
امسال تمام محصولات «نان‌آوران» با خمیرترش (پرونان) تولید خواهد شد، همچنین در نظر داریم تا 5 ماه آینده بزرگ‌ترین واحد نان کشور را راه‌اندازی کنیم.
چند نوع محصول تولید می‌کنید؟
تاکنون بالغ بر 70 نوع محصول تولید کرده‌ایم و میزان تولید مجموعه حدود 25 درصد افزایش یافت و به طور کلی می‌توان سال 92 را به بهترین سال تولید «نان‌آوران» نامید. 

بستن

به ما بپیوندید

عضویت در خبرنامه