هدر

مدیر عامل شرکت داداش برادر اعلام کرد:

خاطرات شیرین با شکلات‌های«آیدین»

همواره سعی بر آن داریم تا با عمل به شعار همیشگی خود که همان "رضایتمندی مشتریان" می باشد در عرصه داخلی و خارجی محصولات تولیدی خود را به نحو احسن به دست مصرف کنندگان خوش ذوق برسانیم آنچه خواندید گوشه‌هایی از صحبت‌های رسول بیوک مدیر عامل شرکت داداش برادر (آیدین) بود که ماحصل آن در ادامه‌ می خوانید.
همواره سعی بر آن داریم تا با عمل به شعار همیشگی خود که همان "رضایتمندی مشتریان" می باشد در عرصه داخلی و خارجی محصولات تولیدی خود را به نحو احسن به دست مصرف کنندگان خوش ذوق برسانیم آنچه خواندید گوشه‌هایی از صحبت‌های رسول بیوک مدیر عامل شرکت داداش برادر (آیدین) بود که ماحصل آن در ادامه‌ می خوانید.
لطفا در ابتدا با معرفی خود بفرمایید شرکت داداش برادر آیدین در چه سالی تاسیس شد؟
 من رسول بیوک مدیر عامل شرکت داداش برادر (آیدین) هستم. برند آیدین که نامی آشنا در صنعت شیرینی و شکلات کشور است فعالیت خود را از سال 1324 هجری شمسی با تولید آبنبات و تافی کره‌ای مخصوص به نام ریس آغاز نمود و در سال 1341 این شرکت تحت شماره 357 در اداره ثبت شرکتهای تبریز به ثبت رسید و با بهره گیری از ماشین آلات و دستگاههای اتوماتیک و نگرش اصولی نسبت به نیاز بازار و مشتریان، سعی در افزایش تنوع و تولید محصولات خود نمود. این شرکت به منظور شناساندن محصولات خود، نام تجاری آیدین را در سال 1362 به ثبت رسانید که امروزه نامی شناخته شده در صنعت شیرینی و شکلات ایران به شمار 
می‌رود.
چند نوع محصول تولید می‌کنید؟ 
ما با بهرگیری از تجارب ارزشمند پیشین و استفاده از ماشین آلات مدرن و بهترین مواد اولیه جهت تولید محصولات متنوعی را تولید می کنیم که عبارتند از انواع شکلات ها ، انواع تافی های مغزدار ، کارامل ها ، تافی های میوه ای مغزدار ، ویفر ، بیسکویت ها و انواع شکلات بار. 
آیا گستره توزیع محصولات فقط در داخل کشور است یا آن را صادر هم می نمایید؟
این شرکت با دارا بودن بیش از 15 مرکز پخش در مراکز استانها جایگاه ویژه ای در سطح بازارهای داخلی دارد و در بازارهای  بین المللی نیز برای بازار مناسبی را  کسب نموده بطوری که در حال حاضر به اکثر کشورهای جهان محصولات خود را صادر می‌کنیم.  
هدف شرکت آیدین برای مشتریان خود چیست؟
همواره سعی بر آن داریم تا با عمل به شعار همیشگی خود که همان "رضایتمندی مشتریان" می باشد در عرصه داخلی و خارجی محصولات تولیدی خود را به نحو احسن به دست مصرف کنندگان خوش ذوق برسانیم. بطوری که شما هر جا که نام و مارک شکلات  آیدین را می بینید یا می شنوید اطمینان حاصل می نمائید که کیفیت و لذت هر دو با این برند گارانتی شده است.
 برندی با نام ریس نامی است که با آیدین عجین شده است. آیا هنوز این محصول را تولید می کنید؟
بله ، اما در قالب دیگری بصورت تافی های شکلاتی، کره ای ، فندقی، نارگیلی و ... بصورت مکانیزه تولید می شود.
در شرکت داداش برادر آیدین برای چند نفر ایجاد اشتغال کرده اید؟
در حال حاضر می توان گفت بیش از 3500 نفر در در حال همکاری با مجموعه شرکت آیدین هستند.
هم اکنون چند درصد از سهم بازار را به خود اختصاص داده اید و برنامه شما برای افزایش آن چیست؟
در حال حاضر در حدود 28 درصد از حجم تولید این بازار متعلق به شرکت ما می باشد که با اضافه نمودن خط تولید پاستیل و بالابردن حجم تولید سایر خطوط سعی داریم تا حجم تولید را بالا ببریم و ایجاد اشتغال زایی بیشتری کنیم.
از لحاظ کیفی محصولات شما چکونه ارزیابی می‌شود و تا کنون چه گواهینامه ها و استانداردهایی را کسب نموده اید؟
آزمايشگاه شرکت آيدين يکی از آزمايشگاههای مدرن و مجهز در صنايع غذايی کشور می باشد که  از کليه مواد اوليه مصرفی و محصولات توليد شده نمونه برداری می گردد و به هر نمونه يک شناسه اختصاص می يابد.  نمونه های برداشته شده در آزمايشگاههای ميکروبی و شيميائی مورد تست و آزمون قرار گرفته و در صورت تطابق ويژگيهای آنها با استانداردهای فنی و بين المللی اجازه استفاده از آنها صادر می گردد.
در حال حاضر گواهی نامه HACCP ، سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 و گواهینامه مدیریت ایمنی در صنایع غذایی 22000 ISO را دریافت نموده‌ایم. 
البته احراز عنوان "واحد نمونه کیفی استاندارد " در سال 92 ، برگزیده شده بعنوان شرکت برتر در اولین همایش استاندارد و صنعت غذا با محور کیفیت ، برگزیده شده بعنوان واحد نمونه صنعتی در سال 1391، انتخاب شده به عنوان صنعت سبز در سال 91-1390 توسط سازمان حفاظت محیط زیست، برگزیده رتبه بندی سالانه شرکتهای برتر منطقه آذربایجان – 1391 ، واحد نمونه استان آذربایجان شرقی در سال 90 و 91 از دیگر افتخارت این شرکت می باشد.

بستن

به ما بپیوندید

عضویت در خبرنامه