هدر


«زرماکارون» برای هفتمین سال متوالی صادرکننده ممتاز ملی شد

مرتضی سلطانی، رییس هیات مدیره زرماکارون همزمان با برگزاری همایش روز ملی صادرات،  لوح سپاس و تندیس ویژه صادرکننده ممتاز ملی را برای هفتمین سال متوالی از معاون اول رییس جمهور دریافت کرد.
مرتضی سلطانی، رییس هیات مدیره زرماکارون همزمان با برگزاری همایش روز ملی صادرات،  لوح سپاس و تندیس ویژه صادرکننده ممتاز ملی را برای هفتمین سال متوالی از معاون اول رییس جمهور دریافت کرد.
براساس این گزارش، زرماکارون در حالی این موفقیت را به دست آورد که طی سال‏های گذشته همواره بر تلاش مستمر در حوزه تولید صادرات محور با رویکرد درون‌زایی و برون‌گرایی تاکید داشته و توانسته است در شرایط نابرابر ناشی از تحریم، رقابتی موفق‏ با بزرگترین برندهای جهانی، سهم قابل توجهی را به نام ایران در بازارهای بین‏المللی به دست آورد.
مرتضی سلطانی، رییس هیات مدیره زرماکارون در حاشیه این مراسم گفت: «یک اقتصاد پویا و پایدار، اقتصادی درون‏زا و برون‏گراست. بدین سبب، زایش و پویش در درون آن به گونه‏ای است که ارزش افزوده ناشی از فرآوری بدست می‏آید و بنیان «تولد برند» به عنوان سرمایه ملی شکل می‏گیرد و از سوی دیگر این اقتصاد برون‏گرا، حضوری موثر را در عرصه‏ها‏ی بین‏المللی خواهد داشت که «ثروت آفرینی ملی» را به ارمغان می‏آورد.»
وی تصریح کرد: «اگر کشوری بتواند با رویکرد صادرات محور خود برندی بسازد، دوشادوش بزرگان اصیل تجارت جهانی به رقابت پرداخته و آنها را پس زده و موفق به کسب سهمی‏ در بازار شود، آن وقت است که می‏توان به پویایی آن اقتصاد امید داشت. به واقع صادرات، محور تحول اقتصاد ملی و پیشران آن برای خروج از بحران‏ها و رکود است. این واقعیت، همان تدبیر مقام معظم رهبری است که در قالب مفهوم «اقتصاد مقاومتی» نمایان شده است.»
صادرکننده ممتاز ملی تاکید کرد: «امروزه تولیدکنندگان خوشنام و متعهد ایرانی، در شرایط سخت تحریم‏ها‏ و فضای نابرابر رقابت، بارها و بارها پیروزمندانه قد برافراشته‏اند و به نام ملت بزرگ ایران، از بازارجهانی سهم گرفته‏اند. اینک این برندهای ایرانی، دیگر متعلق به یک یا چند نفر نیستند، بلکه بخشی از «ثروت و اعتبار ملی» تلقی می‏شوند و مراقبت و نگهداری از آن، یک مسوولیت اجتماعی و حیاتی برای تمامی ‏جامعه و به ویژه برای دولتمردان فرض شده و از این رو حمایت‏های دولتی به منظور ایجاد امنیت خاطر صادرکنندگان یک ضرورت تلقی می‏شود.»

بستن

به ما بپیوندید

عضویت در خبرنامه