هدر

در سومین مرحله از شمارش آرای نظرسنجی؛

(شماره 55 مجله اقتصاد سبز) «دلپذیر»، «سبزان»، «زرماکارون» و «دامداران» همه را غافلگیر کردند

چهارمین دوره نظرسنجی از خوانندگان «اقتصاد سبز» در حالی به گام سوم رسید که در این‌ماه کم‌کم گرمای رقابت‌ها قابل احساس شد. افول «شیلتون» و «گلها» و صدرنشینی «دلپذیر» و «سبزان» نه تنها تنور رقابت‌ها را گرم کرد، بلکه حاشیه‌ امن همه صدرنشینان را مختل نمود.
چهارمین دوره نظرسنجی از خوانندگان «اقتصاد سبز» در حالی به گام سوم رسید که در این‌ماه کم‌کم گرمای رقابت‌ها قابل احساس شد. افول «شیلتون» و «گلها» و صدرنشینی «دلپذیر» و «سبزان» نه تنها تنور رقابت‌ها را گرم کرد، بلکه حاشیه‌ امن همه صدرنشینان را مختل نمود.
 عبور «یک‌ویک» از «شیلتون» در گروه کنسرو، گذر «دامداران» از «پگاه» و جهش «زرماکارون» در یک‌قدمی «تک‌ ماکارون» به‌گونه‌ای که صدای نفس‌هایش را «تک» بشنود از جمله دیگر دلایلی است که گرمتر شدن رقابت در ماه‌های آتی را گوشزد می‌کند. ماه پیش «یک و یک»، «شیلتون» را تهدید کرد و «دلپذیر» گوی سبقت را از همه ربود، در این ماه «زر»، «تک» را تهدید کرده و «سبزان» هم گوی سبقت را از «گلها» ربوده است که همه این موارد موید آن است که پیش‌بینی روزبه‌روز سخت‌تر شده و رقابت‌ها داغ‌تر می‌شود.
 
«دلپذیر» یکه‌تاز گروه شد 
«دلپذیر» به‌گونه‌ای در یک ماه گذشته مورد اقبال خوانندگان ما قرار گرفت که «یک و یک» و «شیلتون» چاره‌ای جز تسلیم و قرار گرفتن در رتبه‌های دوم و سوم نداشتند. البته «یک و یک» هم بیکار نبود و توانست «شیلتون» را پایین کشیده و خودش را در یکقدمی صدر باقی نگاه دارد. «دلوسه» جایگاه چهارم خود را تثبیت کرد و «مهرام» هم خود را یک پله دیگر بالا کشید. صعود 9 پله‌ای «سحر همدان» از دیگر اتفاقات مهم این ماه گروه کنسرو به‌شمارمی‌رود. 
 
صعود «دامداران»؛ تداوم اقتدار «کاله» 
«کاله» در حالی کماکان با اقتدار یکه‌تاز گروه لبنی است که در رده‌های پایین‌تر غوغایی برپاست. عبور «دامداران» از «پگاه» بزرگ مهمترین اتفاق گروه لبنی به‌شمار می‌رود و «پاک»، «چوپان»، «میهن» و «پاکبان» هم در رتبه‌های بعدی قرار گرفته‌اند.
 
«سن‌ایچ» ول کن صدر نیست 
«سن‌ایچ» و «کوکاکولا» در حالی صدر جدول گروه نوشیدنی‌ها را قبضه کرده‌اند که «بهنوش» در این هفته تاب حضور «جوجو» را نیافت و با اقتدار با عبور از همه رقبا در سومین پله گروه جای گرفت. جهش سه‌ پله‌ای «نستله» و 5 پله‌ای «سان‌استار» هم از دیگر رخدادهای این گروه به‌شمار می‌رود، از سوی دیگر نزول 4 پله‌ای «ایستک» هم به نوبه خود حایز اهمیت است. 
 
«شیرین‌ عسل» با آرامش در صدر 
گروه شیرینی و شکلات در حالی ماه آرامی را سپری کرد که به‌جز صعود «آی‌سودا»، «شیرین‌عسل»، «باراکا»، «آیدین» و «فرمند»، کماکان رتبه‌های بالایی جدول را به‌خود اختصاص داده‌اند. «ویتانا»، «آی‌سودا» و «مینو» هم با اختلافی نه چندان زیاد سودای صعود در سر می‌پرورانند.
 
«سحر» ول کن صدر جدول نیست
اگرچه تنور رقابت در گروه صنعت نان هنوز آنگونه که باید و شاید گرم نشده و کماکان «نان سحر»، «سه‌نان» و «نان‌آوران» به رقابت با هم می‌پردازند، اما صعود سه‌پله‌ای «اطهر» که نامی نه چندان آشنا در صنعت نان به حساب می آید به نوبه‌ خود حایز اهمیت است. 
 
«زر» در یک‌قدمی «تک» صدرنشین 
«زرماکارون» در یک ماه گذشته فروغ خوبی داشت وگرچه هنوز نتوانسته جای رقیب سنتی‌اش «تک ماکارون» را بگیرد، اما در این ماه خود را به یک‌قدمی «تک» و در کمترین فاصله ممکن رسانده  است.  «مانا» هم کماکان به‌عنوان سومین قدرت گروه خود را تثبیت کرده است و البته در این ماه «سمیرا» هم از سد «مک» گذشت و خود را تا رتبه چهارم بالا  کشید. 
 
«سبزان» به صدر رسید 
«سبزان» سرانجام توانست از سد «گلها» بگذرد، اتفاقی که سال گذشته هم یک‌بار رخ داد، اما «گلها» دیگر هیچ‌گاه قافیه را تا روز آخر نباخت، باید منتظر ماند و دید آیا سناریوی سال گذشته امسال هم تکرار خواهد شد؟! «ترخینه» هم از سد «گلستان» گذشت و در رتبه سوم جای گرفت تا رقابت در این گروه به اوج هیجان برسد. 
 
صعود «تروند» با تداوم صدرنشینی «گلستان» 
«گلستان» در حالی صدرنشین بی‌چون و چرای گروه زعفران و چای است و «سحرخیز» را کماکان جدی‌ترین رقیب خود می‌بیند که عبور «تروند» از همشهری‌اش «شاهسوند» و قرار گرفتن در رتبه سوم هم از دیگر رخدادهای مهم این ماه گروه به‌شمار می‌رود.
 

بستن

به ما بپیوندید

عضویت در خبرنامه