هدر

در چهارمین مرحله از شمارش آرای نظرسنجی صورت گرفت؛

(شماره 56 مجله اقتصاد سبز)جهش چشمگیر «زر»، «گلها»، «نان‌آوران» و «پگاه»

چهارمین دوره نظرسنجی از خوانندگان «اقتصاد سبز» در حالی به گام چهارم رسید که فعل و انفعالات بسیاری را شاهد بودیم که شاید صدرنشینی «زرماکارون» و «نان‌آوران» شاه‌بیت آن باشد.
چهارمین دوره نظرسنجی از خوانندگان «اقتصاد سبز» در حالی به گام چهارم رسید که فعل و انفعالات بسیاری را شاهد بودیم که شاید صدرنشینی «زرماکارون» و «نان‌آوران» شاه‌بیت آن باشد.
شرکت صنایع شیر ایران (پگاه) با سبقت از دامداران خود را به «کاله» رساند، «کوکاکولا» برای رسیدن به صدر جدول ول کن «سن‌ایچ» نیست و «نان‌آوران» هم جهش بزرگش را انجام داد. «گلها» تاب حضور «سبزان» در صدر را نیافت و با اقتدار به صدر بازگشت و «زوبین» هم کم‌کم به‌دنبال پیدا کردن فضایی ثابت برای خود در  رتبه های بالای جدول گروه چای است. در مجموع تغییر و تحولات این ماه تنور رقابت‌ها را گرم و گرمتر کرده است و نوید ماه‌های پرتحرک‌تری را می‌دهد.
 
«دلپذیر» صدر جدول را مال خود کرد 
«دلپذیر» که ماه پیش قافیه صدرنشینی را از «یک و یک» ربوده بود، در این ماه هم به تفوق خود ادامه داد و اختلاف خود را با «شیلتون» و «یک‌ و یک» معنادارتر کرد تا از همین حالا خط و نشان را برای همه کشیده باشد. البته «شیلتون» هم از «یک و یک» عبور کرد و «دلوسه» هم درادامه روند صعودی‌اش خود را تا رده چهارم جدول و بالاتر از «مهرام» بالا کشید. 
 
اقتدار «پگاه» زیر سایه «کاله» 
«کاله» در حالی یکه و تنها صدر جدول لبنیاتی‌ها را به‌خود اختصاص داده که در رده‌های بعدی غوغایی برپاست و رتبه‌های دوم تا پنجم کماکان دست به دست می‌شود. در این ماه «پگاه» کهنه‌کار با اختلاف بسیار «دامداران» را پشت‌سر گذاشت و «پاک»، «میهن»، «دومینو» و «چوپان» هم در رتبه‌های بعدی جای گرفته‌اند. 
 
دوئل «سن‌ایچ» و «کوکاکولا» 
«کوکاکولا» که امسال رقابت فشرده‌ای را با «سن‌ایچ» آغاز کرده در این ماه به یکقدمی «سن‌ایچ» رسید تا به نوعی رقابت اصلی این گروه میان این دو برند محبوب شکل گیرد. «جوجو» هم گوی سبقت را از «بهنوش» ربود تا گرمای رقابت در این گروه دوچندان شود. 
 
«شیرین‌ عسل» یکه‌تاز گروه شیرینی و شکلات 
«شیرین‌ عسل» در حالی حاکم بلامنازع گروه تولیدکنندگان شیرینی و شکلات است و «باراکا» را جدی‌ترین رقیب خود می‌بیند که در این ماه «فرمند»، «درنا» و «ویتانا» مورد اقبال خوانندگان «اقتصاد سبز» قرار گرفتند و با صعود چند پله‌ای خود را بالاتر از «آیدین»، «شونیز» و «آی‌سودا» قرار دادند. 
 
«نان‌آوران» تنور رقابت گروه را گرم کرد 
«نان‌آوران» بدون شک موفق‌ترین برند در ماه بهمن است، چرا که با تصاحب بیشترین آرا ممکن صدر جدول را مال خود کرد و برنده رقابت با مثلث طلایی صنعت نان شد. «سحر» صدرنشینی را از دست داد و «سه‌نان» با یک پله نزول در رتبه سوم جای گرفت. 
 
«زر ماکارون» سرانجام از «تک ماکارون» سبقت گرفت 
«زر ماکارون» با تداوم روند صعودی‌اش و با استفاده از غفلت «تک ماکارون» با فاصله‌ای اندک فعلاً صدر جدول را مال خود کرد تا در این ماه برنده رقابت میلیمتری با «تک» لقب بگیرد. «مانا»، «سمیرا» و «تک» هم کماکان ناظر این رقابت میلیمتری هستند. 
 
«گلها» به صدر برگشت 
«گلها» که به هیچ‌وجه تحمل صدرنشینی «سبزان» را نداشت، سرانجام گوی سبقت را ربود تا دوباره گل سرسبد گروه ادویه و سبزیجات خشک لقب گیرد. «ترخینه»، «همیشک» و «گلستان» هم تعقیب‌کننده صدرنشینان هستند. البته «همیشک» هم با یک پله صعود بالاتر از «گلستان» قرار گرفت. 
 
تداوم درخشش «گلستان» جهش چشمگیر «زوبین» 
«گلستان» و «سحرخیز» در حالی با فاصله‌ای معین رتبه‌های اول و دوم گروه زعفران و چای را به‌خود اختصاص داده‌اند که در رتبه سوم غوغایی برپاست و «زوبین» با دو پله صعود در این ماه بالاتر از «تروند» قرار گرفت تا معلوم شود در این گروه هم حاشیه‌ای امن حتی برای برندی نظیر «تروند» هم وجود ندارد. 
 
 
(شماره 56 مجله اقتصاد سبز)
 

بستن

به ما بپیوندید

عضویت در خبرنامه